Forum

Out Of Office Probl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Out Of Office Problemi

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
482 Görüntüleme
(@AliAktan)
Gönderiler: 27
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar,

yapımızda exchange 2007 standart bulunmaktadır. bu hafta garip bir sorunla karşı karşıya kaldım, kullanıcılar out-of-office acamıyorum, sistemde acıldığı zaman out of office online görebiliyorum, fakat karşı tarafa mail göndermiyor, gecen haftada acık olan out of officeler kapalı olmasına rağmen hala şirket dışına mail göndermeye devam etmektedir. bu neden kaynaklanabilir acaba ?

selamlar,

A:A

Gönderildi : 21/07/2011 18:54

(@yasarcugalir)
Gönderiler: 201
Estimable Member

Ali bey merhaba,aşağıdaki makale belki işinize yarayabilir. İncelemenizi tavsiye ederim.

İyi çalışmalar.

http://www.msexchange.org/articles_tutorials/exchange-server-2007/tools/troubleshooting-out-of-office.html

Gönderildi : 22/07/2011 13:23

(@AliAktan)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Yasar Bey, ilgiliniz için teşekkür ederim fakat bi çözüme ulaşamadım, cok sıkıntı yaşamaya başladım, cook saçma bir durum, acık olmayan OOF gidiyor, kapatamıyoruz, Yeni bir OOF yapmak istediğimizde ise de kural calışmıyor, ne OWA'dan Nede Outlooktan.. şirket içi adeta kaos yaşanıyor.

Gönderildi : 22/07/2011 13:46

(@AliAktan)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Bu problemi çözse çöze mümin hocam yada hakan hocam çözer :)) acil yardım bekliyorum valla

Gönderildi : 22/07/2011 17:05

(@yasarcugalir)
Estimable Member

Ali bey durumla ilgili eventlara herhangibir mesaj düşüyormu kontrol ettinizmi?

Gönderildi : 22/07/2011 19:20

(@yasarcugalir)
Estimable Member

Ali bey aşağıdaki komutun çıktısı nedir ?

Test-OutlookWebServices user| fl

Exchange sunucusuna ait windows güncelleştirmeleri, Exchange SP ve RU'lar yüklenmiş durumdamı ?

Gönderildi : 22/07/2011 19:30

(@yasarcugalir)
Estimable Member

Paylaş: